ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

 

فلزیاب تصویری تا حدودی تصویر اشیای زیر زمین را به شما نشان خواهد داد. این فلزیاب دارای یک فرستنده می باشد که این فرستنده ۱۰۰ مگاهرتز قدرت دارد. فرستنده بعد از اینکه سیگنال جستجوی خود را به زیر زمین می فرستد منتظر برگشت تصویر آن می ماند. دقت داشته باشید از آنجایی که فلزها امواج را بر می گردانند و دریافت نمی کنند، سیگنال فرستاده شده از طریق برگشت متوجه می شود که به فلزی برخورده است.

شما می توانید به طور عادی از فلزیاب تصویری استفاده کنید ولی اگر آن را به لب تاپ وصل کنید راحت تر می توانید تصاویر زیر زمین را کنکاش کنید و متوجه شوید که چه چیزی در زیر زمین قرار دارد. البته باید بدانید که تصویری که زیر خاک در فلزیاب تصویری نشان داده می شود قابل مشاهده نمی باشد و فقط تصاویر بسیار نامشخصی را می توانید مشاهده کنید. بیشتر افرادی که در رشته زمین شناسی تخصص دارند بهترین وسیله ای که از آن می توانند برای تحقیقات خود از آن استفاده کنند این فلزیاب می باشد.

ویژگی های انواع فلزیاب تصویری

یکی از ویژگی هایی که فلزیاب تصویری باید داشته باشد این است که از سنسور قوی بهره مند باشد تا به خوبی بتواند فلزات زمین را تشخیص دهد. اگر سنسور آن قوی نباشد به هیچ عنوان نمی تواند فلزات را پیدا کند.

شما باید توجه داشته باشید بیشترین نوع  فلزیاب تصویری که در بازار وجود دارد تقلبی می باشند و اگر می خواهید اصل آن را خریداری کنید باید از شرکت های معتبری که این نوع فلزیاب ها را می سازند تهیه کنید. فلزیاب تصویری تصویر کامل اشیای زیر زمین را به خوبی نشان نمی دهد، در اصل یک تصویر تار و تاریکی را نشان می دهد که شما از این طریق می توانید تشخیص دهید که فلز زیر زمین چه اندازه ای می باشد و یا اینکه شکل کلی آن را به خوبی نمی توانید تشخیص دهید.

نکته اخر در مورد اپراتور فلزیاب تصویری می باشد که بهتر است فرد آموزش های لازم برای استفاده از این دستگاه در شرایط مختلف را دیده باشد.

برخی از انواع دستگاه فلزیاب تصویری همراه با آموزش رایگان

 

لیست قیمت فلزیاب

خرید فلزیاب

فروش فلزیاب

خرید گنج یاب

گنجیاب

طلایاب 

گنج یاب

فلزیاب

خرید و فروش گنج یاب

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

در شرکت پویان فلزیاب سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در

بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود

تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ،

شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

۰۹۳۵۶۸۰۵۴۵۴ – ۰۹۱۹۸۱۶۶۵۹۳

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button