تست فلزیاب

تست فلزیاب

تست فلزیاب

۱تست فلزیاب از جمله مسایل مهم در زمینه خرید فلزیاب و طلایاب می باشد. شرکت پویان فلزیاب وارد کننده انواع دستگاه فلزیاب و طلایاب قبل از خرید دستگاه مورد نظر شما را در خاک تست کرده و تحویل مشتری میدهد . به همراه خرید دستگاه آموزش رایگان و ضمانت معتبر از جمله خدمات شرکت ما میباشد.

تست فلزیاب در خاک

۲تست در خاک برای تمام دستگاه‌‌‌های فلزیاب استاندارد بسیار راحت انجام میگیرد تمامی‌ آلودگی‌‌‌های محیطی را براحتی حذف و نتیجه قابل انتظار را برای خریدار دستگاه فلزیاب مشخص خواهد کرد تست دستگاه درخاک دست نخورده تنها برای تست ثبات دستگاه بسیار نتیجه ای می‌دهد اما برای جستجو و تست بسیار خوب بهتر است در صخره این تست انجام بگیرد

تست فلزیاب در صخره

۳تست در صخره یکی از روش‌‌‌های دقیق تست دستگاه توسط فروشندگان فلزیاب و طلایاب می‌باشد در این تست فروشندگان تاکید میکنند که باید محل تست صخره یک دست و یک نواخت باشد اما به این نکته توچه نمی‌کنند که شرایط فلزیابی نباید از قبل مشخص شده باشد به این گونه که جویندگان فلزیاب باید قادر باشند در تمامی‌شرایط زمینی و صخره ای بتواند به حفاری‌‌‌های خود اقدام کنند دستگاههایی که میتوانند در تست صخره ای تمامی‌موانع را کنار و به نتیجه مطلوب برسند قابل اعتماد می‌باشند.

تست فلزیاب در زمین تست

۴تست در زمین تست یکی از روش‌‌‌های مرسوم برای تست دستگاه می‌باشد در این تست زمین را به ابعاد ۳ تا ۶ متر خالی کرده و با ایجاد حفره هایی در دل دیواره زمین فلزات مختلقی را قرار می‌دهند تا قدرت تفکیک دستگاه فلزیاب، بالانس، عمق قابل نفوذ و بسیاری از عوامل دیگر تعیین شود این تست توسط شرکت لورنز آلمان نیز بروی محصولات لورنز z1 انجام گرفته است و این تست بسیار استاندارد می‌باشد به شرط آنکه محیط تست دارای آلودگی‌‌‌های محیطی بسیار زیادی باشد.

تست فلزیاب در لایحه‌‌‌های خاک

۵تست در لایحه‌‌‌های خاک در این تست لایه‌‌‌های مختلف از خاک‌ها را بروی همدیگر قرار داده و دستگاه را تست میکنند این نوع تست به دلیل استاندارد نبودن لایه‌‌‌های خاک و عدم رعایت لایه‌‌‌های خاک در ایران به اشتباه انجام میگیرد.

برخی از سیستم های فلزیاب و طلایاب با آموزش رایگان

محصولات این مجموعه به دلیل استفاده از قوی ترین سیستم های به روز جهانی و متریال قدرتمند؛ همه در سطح بالایی از عملکرد قرار دارند؛ از این رو افرادی که از این محصولات برای کاوش و ردیابی اهداف خود استفاده می کنند؛ همه به موفقیت بالایی دست یافته اند. قدرت سازگاری بالای این محصولات با انواع شرایط و محیط ها؛ باعث شده است تا؛ این محصولات کاملا مناسب کاوش در شرایط های سخت و دشوار کشورمان گردند.

 

فلزیاب

لیست قیمت فلزیاب

خرید فلزیاب

فروش فلزیاب

خرید گنج یاب

گنجیاب

طلایاب 

گنج یاب

فلزیاب

خرید و فروش گنج یاب

تست در حضور مشتری توسط خود مشتری انجام می شود.

در شرکت پویان فلزیاب سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در

بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود

تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ،

شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

۰۹۳۵۶۸۰۵۴۵۴ – ۰۹۱۹۸۱۶۶۵۹۳

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button