اجاره دستگاه طلایاب

اجاره دستگاه طلایاب

 

اجاره دستگاه طلایاب

باور بر این است که اجاره دستگاه طلایاب و گنج یاب بسیار ارزان بوده و در مقابل خرید دستگاه به صرفه می باشد در صورتی که واقعیت این چنین نیست و برای اجاره یک دستگاه طلایاب و گنج یاب باید مبلغی را در نزد شرکت اجاره دهنده دستگاه به ودیعه گذاشته و سپس به ازای هر روز مبلغ مشخصی را پرداخت کنید که در مجموع مبلغ بسیار زیاد و سنگینی میشود.

اجاره دستگاه طلایاب

  • توجه داشته باشید که کار کردن با دستگاه طلایاب مانند رانندگی بوده و برای کسب مهارت لازم حداقل به چند ماه تمرین نیاز دارید و اگر تمام این مدت زمانی را که صرف کسب تجربه می نماید دستگاه را از شرکتی اجاره کرده باشید باید چندین برابر مبلغ کل دستگاه را به شرکت پرداخت کنید.
  • مشاهده شده است که برخی از  شرکت ها دستگاه های گران قیمت خود را اجاره نمی دهند و فقط دستگاه‌های رنج متوسط را به مشتری اجاره می دهند و دلیل آن نیز ترس از خرابی و و یا ضبط دستگاه توسط ضابطان قانونی است.
  • از دیگر مشکلاتی که ممکن است بین مشتریان و شرکتهایی که دستگاه را با اپراتور اجاره می دهند پیش بیاید این است که مشتریان از از لو رفتن مکان کاوش خود خاطرجمع نیستند و دیگر اینکه در بسیاری از موارد مشاهده شده است که اپراتوری که همراه با دستگاه طلایاب به محل اعزام می شود دارای مهارت کافی نبوده و پس از ساعت ها و حتی روزها کاوش نتیجه نمی‌رسند و این عامل سبب نارضایتی مشتری و بروز مشکلات بعدی می‌شود.

اجاره دستگاه در شرکت ما به این گونه است که شما باید معادل مبلغ دستگاه را در شرکت وجه نقد و یا طلا به امانت بگذارید و به ازای هر روز اجاره دستگاه یک دهم مبلغ کل دستگاه را بپردازید

 

طلایاب های  موجود در ایران با آموزش رایگان

محصولات این مجموعه به دلیل استفاده از قوی ترین سیستم های به روز جهانی و متریال قدرتمند؛ همه در سطح بالایی از عملکرد قرار دارند؛ از این رو افرادی که از این محصولات برای کاوش و ردیابی اهداف خود استفاده می کنند؛ همه به موفقیت بالایی دست یافته اند. قدرت سازگاری بالای این محصولات با انواع شرایط و محیط ها؛ باعث شده است تا این محصولات کاملا مناسب کاوش در شرایط های سخت و دشوار کشورمان گردند.

 

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و اجاره دستگاه طلایاب با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۸۱۶۶۵۹۳

۰۹۳۵۶۸۰۵۴۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button